Dijital
Pazarlama

Yaptığımız analizler sonucu oluşturduğumuz hedef kitlenin ihtiyaç ve eğilimlerini belirleyip rakip firmaları da göz önüne alarak sizler için dijital bir pazarlama stratejisi oluşturuyoruz.

Sosyal Medya
Yönetimi

İşletmeniz için hedef bir müşteri kitlesi belirleyip düzenli sosyal medya analizi ve raporlaması, reklam yönetimi, reels ve hareketli içerikler hazırlayarak markanızın tarzına uygun özgün içerikler üretiyoruz.

Web Tasarım
Programlama

Web siteler internetteki kimliğinizdir. Marka gereksinimlerine tümüyle cevap veren, bilinirliğini üst seviyelere taşımasını hedefleyerek sizin için özel panel yönetimi ve teknik destek imkanıyla kurumsal web siteleri, e ticaret siteleri ve mobil uygulamalar oluşturuyoruz.

Proje & Etkinliik
Yönetimi

Markanıza özel proje ve konsept geliştirerek lansman, açılış, workshoplar gibi birçok etkinliğiniz için yer, zaman, bütçe gözeterek sizlere en uygun planı oluşturuyoruz.

Kurumsal
Kimlik

Kurumsallığın ilk aşaması marka kimliği oluşturmaktır. Sizden aldığımız briefler sayesinde bir hikaye oluşturup sizin için marka kimliğinizi yaratıyoruz.

E-Ticaret
Sitesi

E-ticaret sektöründe rakiplerinize karşı avantaj elde etmenize ve kitlenizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. Yaptığımız SEO çalışmaları ile müşterilerinize daha güvenli ve rahat erişebileceği bir site sunuyoruz. Güvenli ödeme yöntemleriyle site içinde daha fazla trafik ve satış gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.